Yat iç mekan tasarımı dizayn döşeme

Ülkemizin üç bir yanının denizlerle çevrili olması kuşkusuz denizcilik üzerine büyük bir gelişme sağlamasına yardımcı oluyor. Marmara, Akdeniz, Ege ve Karadeniz gibi büyük ticaretlerin döndüğü ülkemizde yat üretimi de yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle Marmara, Ege ve Akdeniz kıyılarında Yat iç mekan tasarımı yaptırmak isteyenlerin uğrak noktalarından birisidir.

Yüzer mimari yapı olarak değerlendirebileceğimiz Yat sektörü her geçen gün gelişmektedir. Günümüzde yat sahipleri için ciddi düzeyde hobi olarakta kullanılan yatların dış görünümleri kadar iç görünümleri de oldukça önemlidir.

Yat İç Mekan Tasarımı ve Dizayn

Yatlar sadece hobi ile sınırlı olmamakla birlikte aynı zamanda konfor ve modern hayatın bir göstergesi olarakta düşünülmelidir. Yat iç mekan tasarımı basit bir işçilik olarak görülüyor olsa da aksine çok zahmetli bir iştir. Bir kıyafetin üzerindeki kaçmış ipliği düşünün. Her geçen gün sökülmeye mahkumdur. Yat iç döşeme hizmetleri kesinlikle işini iyi bilen profesyonel bir danışmanlık dahilinde fikir edinilmeli ve işe başlanılmalıdır.

  • Yat Zemin Halı Döşeme : Bakıldığı zaman sıradan bir halıflex döşeme gibi görülebilir. Fakat ölçülerinin alınması aşamasında ufacık bir ölçü hatası her geçen gün zeminin deforme olmasına neden olacaktır. Yat halı döşeme işlemi mutlaka iyi bir ustanın elinden geçmeli. Bu konuda Wengyacht sizler için mükemmel bir deneyim olacaktır.
  • Yat Duvar Kaplama : Zevkinize göre özel tasarımlarında çıkartılabileceğini unutmayın. İşlemler her ne kadar klasik gözüküyor olsa da zevkinize göre çok daha şık durumlar olabilir. Yat duvar kağıtları ile pratik kaplamaların yanı sıra daha profesyonel işlerde çıkartılabilir. Örneğin Yat duvar döşeme işleminizi suni deri yada orijinal deri ile yapılabilir. Daha zengin bir görüntü sunar. Ayrıca çok daha uzun ömürlüdür. Elbette isteğe ve ekonomik duruma bağlı olarak kumaş döşemede yapılabilir.
  • Yat Tavan Döşeme : Duvar kaplama işlemlerine göre biraz daha ustalık isteyen bu işlemi gerçekleştirmek elbette ustalık istiyor. Yine zevkinize bağlı olmak üzere yat tavan kaplama işinizi suni deri, orijinal deri ve kumaş ile gerçekleştirilebilir.
  • Yat Minder Döşeme (İç) : Minderler deyip geçmemek gerekir. Uzun süre üzerinde oturacağınız, misafirlerinizi ağırlayacağınız noktalardan birisidir. Modern bir görüntünün yanı sıra konforlu olması da önemlidir. Sıradan imitasyon malzemeler yerine çok daha kaliteli yat malzemeleri kullanılarak yapılmalıdır. Sünger veya kuş tüyü malzemeden kullanılarak yapılması sizi ve misafirlerinizi son derece memnun edecektir. Yat minderi dış döşemesi olarak Deri, Suni Deri, Döşemelik Kumaş kullanılabilir.

 

İlgili Konular;

İstanbul Yat İç Mekan Tasarımı, Avcılar Yat İç Mekan Tasarımı, Tuzla Yat İç Mekan Tasarımı, Kadıköy Yat İç Mekan Tasarımı, Pendik Yat İç Mekan Tasarımı, Kartal Yat İç Mekan Tasarımı, Bakırköy Yat İç Mekan Tasarımı, Beşiktaş Yat İç Mekan Tasarımı, Sarıyer Yat İç Mekan Tasarımı,

Bodrum Yat İç Mekan Tasarımı, Marmaris Yat İç Mekan Tasarımı, Fethiye Yat İç Mekan Tasarımı, Göcek Yat İç Mekan Tasarımı, Milas Yat İç Mekan Tasarımı, İzmir Yat İç Mekan Tasarımı, Antalya Yat İç Mekan Tasarımı, Alanya Yat İç Mekan Tasarımı, Muğla Yat İç Mekan Tasarımı, Mersin Yat İç Mekan Tasarımı, Kumkuyu Yat İç Mekan Tasarımı, Aydın Yat İç Mekan Tasarımı, Didim Yat İç Mekan Tasarımı, Kuşadası Yat İç Mekan Tasarımı, Turunç Yat İç Mekan Tasarımı, Kaş Yat İç Mekan Tasarımı

 

PROFESYONEL DANIŞMANLIK VE BİLGİ İÇİN

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (required)

Telefon Numaranız

Mesajınız